Неділя, 27.05.2018, 08:09
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Буринської РДА

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Департамент освіти
ОСВІТА.ua
Харківський центр

Каталог файлів

Головна » Файли » Методичний кабінет » Інформаційні матеріали

Про Міксіке
20.09.2017, 15:34

Про українсько-естонський освітній проект «Міксіке»

у 2017-2018 н.р

Доводимо до відома директорів загальноосвітніх навчальних закладів та учителів математики інформацію про те, що з 16 вересня 2017 року розпочинається новий проект «Міксіке» за участю Грузії.

«Міксіке» – освітнє он-лайн середовище, що надає можливість учителям, учням і батькам створювати та використовувати власні навчальні он-лайн матеріали, а також використовувати он-лайн колекцію навчальних матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проекту. Також освітнє он-лайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи, між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи.

На 2017-2018 н.р. «Міксіке» залишає доступними змагання Прагліміне, інтерактивні вправи та проводитиме протягом навчального року тематичні вікторини (тематичний контроль знань з основ правознавства, Естонсько-Українська-Грузинська вікторина про традиції країн англійською мовою) та багато іншого.

Змагання з Прангліміне буде проводитись у ІІІ етапи:

I етап Статичний триатлон 1: з 3жовтня – 31 жовтня 2017 р.;        

II етап Статичний триатлон 2: з 1 листопада – 22 листопада 2017 р.;      

III етап Улюблений триатлон: з 23 листопада 26 грудня 2017 р.

І етап – Статичний триатлон розпочнеться 3 жовтня о 7.00 год.
і завершиться 31 жовтня о 22.00 год.

Для успішної участі в змаганнях важливо учасників ознайомити з правилами на сторінці Праглімінe сайту «Міксіке в Україні» (http://miksike.net.ua/ ), зокрема:

  • перш ніж приступити до змагань необхідно перевірити інформацію про область, район та назву навчального закладу в обліковому записі (після авторизації перейти у закладку «Мої налаштування») та зберегти ці зміни (після участі в 1 етапі змінити дані буде неможливо);
  • за 20 хвилин потрібно опрацювати всі три етапи поля, при цьому, кожен учасник матиме лише одну спробу;
  • під час змагань у всіх трьох етапах необхідно використовувати лише одне «ім’я користувача», інакше дані про результати різних етапів не потраплять до таблиціекомендуємо перед початком змагань пройти тренування на відповідній сторінці («Прангліміне/ Тренування/Статічній триатлон1»);
  • учасник може взяти участь у трьох або принаймні двох етапах (переможці визначаються за двома кращими результатами з трьох можливих);
  • поле для змагань міститься в розділі «Прангліміне/Змагання/Назва майданчики: І етап (назва області)».

Звертаємо увагу, – якщо під час змагань був відсутній вихід до Інтернету і Ви або учень отримав нулі за свої спроби у змаганні, – можна анулювати результати й пройти тестування знову. Для цього необхідно написати листа на адресу: milla@miksike.ee із заголовком листа: «нулі, область, Ваш логін та результат на даний момент». Після цього буде знову надана спроба, проте лише в тому випадку, якщо є один або кілька нулів у результаті.

Змагання Прангліміне та робота з інтерактивними вправами для загальноосвітніх навчальних закладів України здійснюється на безкоштовній основі.

Просимо учителів директорів шкіл, математики та учителів початкових класів інформацію довести до відома учасників проекту (учнів)та всіх зацікавлених осіб.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

65-64-95

Категорія: Інформаційні матеріали | Додав: br-osvita
Переглядів: 143 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Друзі сайту
Пошук
Національна дитяча
Національна дитяча гаряча лінія
Міністерство освіт
Інститут інновацій
Сумський ОІППО